30% מההכנסות יתרמו למתמודדי נפש

גלריית "אמנות מקורית"

גלריית ציורים בעלת אופי שונה משאר הציורים. הגלריה מציאה חיבור רגשי-נפשי-תרפויטי המותאם לרצון הלקוח או יצירה שהציירת יצרה על מנת לקבל קצת שקט נפשי.

הציור גיטרה מודרנית

קצת על אמנות מקורית

את אומנות מקורית הקמתי כי האומנות והיצירה שינו את חיי ובלעדיהם, אני לא יודעת איפה הייתי נמצאת היום.                
מצאתי באומנות בכלל ובציור בפרט, מעין מפתח לרגשות שלי – דרך לעכל את מה שאני עוברת ובתהליך הזה, ראיתי לנכון לעזור לכל מי שאני יכולה. וכך נולד השם של העסק 'אומנות מקורית'.
אני מציירת ומוכרת את הציורים שלי, כש-10% מההכנסות אני תורמת למתמודדי נפש, לכאלה שהמחלה שלהם שקופה –  שרוב החברה  לא יודעת עליהם דבר.
בשאר ההכנסות אני משתמשת כדי להמשיך ליצור בעצמי, כדי להמשיך לתמוך במה שאני עושה ולעזור למי שאני יכולה.

מה מכילה גלריית אומנות מקורית?

איזה סוגי איור ניתן למצוא בגלריה?

הגלריה מכילה מגוון רחב של ציורים, כל ציור מספר סיפור משל עצמו. אני יודעת לצייר במגוון רחב של חומרים. בחנות ניתן למצוא ציורים אבסטרקטים, קולאז'ים, ציורים של חיות ושל נוף וגם איורים כל ציור יכול להופיע בדף פשוט, קנבס או כלי שתיה או אכילה. אין מקום שאני לא אוכל צייר בו.

אני מציעה את ציוריי למכירה בגלריית האומנות שלי, כל ציור בגלריה בעל מסר מקורי שונה. כך מצאתי את עצמי מאיירת או מציירת תמונות מבוססת פרי דימוני הרגשי או לפי הרצון להביע מסר מסוים.
אט אט חוויתי תהליך פנימי בו רציתי להעניק גם לאחרים קצת מן התרפיה הזו שהאומנות שחררה.

המוצר המרכזי בעסק הוא הציור הרגשי שנעשה בעבודת יד.

המאפשר כלקוח להביע באמצעות הציור חוויה משמעותית שעבר או שהוא רוצה לעבור וליצור בתוך הציור את התקווה שזה יקרה. 

היד המציירת היא שלי, תוך שאני מביעה על גבי הציור את רגשותיו של הלקוח המזמין. כך הפכו הציורים שלי מתרפיה אישית לתרפיה שאני מציעה ללקוחותיי וכך אני צוברת ניסיון בחשיבה אומנותית-תרפויוטית.

השאיפה שלי הינה ליצור עסק אומנותי-טיפולי שיכיל מידע ותוכן בשני תחומי עיסוקיו (אומנות ובריאות הנפש). בחלקו הרגשי יהיו כתבות, מאמרים להעלאת המודעות לגבי "המחלות השקופות" שמפריעות לבני אדם.
ובחלקו האומנותי יעלו כתבות, מאמרים על אמנים, החיבור שלי אליהם, על השפעתם עליי ועל העולם הציור.

חשוב לציין שלא כל ציור נעשה על מנת להביא משהו רגשי של מתמודדים. לפעמים היינו רוצים לראות תמונה מצוירת שאנחנו אוהבים וזה הקשר הרגשי שלהם לציור.

תמונה של עם הציור התחדשות הצמיחה והשגשוג לצד הכאב.

הפוסטים הכי חמים!

התמודדות עם אובדן

לאחרונה אני מתמודדת עם אובדנים רבים בקרב המשפחה, וברצוני קצת לשתף על כך. שנת 2021 התחילה עם מותה סבתי, רחל, שנפטרה במפתיע. כי הייתה אישה

קרא עוד »

פיקאסו ממחאה ליצירה – גרניקה

אחת מיצירות האמנות מהיותר מפורסמות של פיקאסו. צוירה בשנת 1937 בעקבות הפצצה של הנאצים את העיירה הבאסקית גרניקה. בשנה זו שררה מלחמת אזרחים, והפצצה זו

קרא עוד »
אמנות מודרנית

מאחורי היצירה – יער החיות

ציור "יער החיות" הוא ציור מורכב מהרבה צורות קטנות וגדולות שהורכבו בסופו של דבר ליצירה אחת גדולה. כשקיבלתי את הבריף הראשוני מהלקוח לציור, הסתכלתי והרגשתי

קרא עוד »

הזרם, הסגנון והמהפכה – קוביזם:

קוביזם הוא סגנון אוונגרדי באמנות שיצר מהפכה בציור ובפיסול האירופאי בתחילת המאה ה-20. הייחוד בסגנון זה שהוא אובייקט נצפה ממספר נקודת מבט. מפרק את האובייקט

קרא עוד »