30% מההכנסות יתרמו למתמודדי נפש

אודות - אוריגינאל ארט

ארט

הסיפור שמאחורי

את אוריגינל ארט הקמתי כי אומנות ויצירה שינו את חיי ובלעדיהם. אחרי משבר שעברתי, מצאתי באומנות בכלל ובציור בפרט, מעין מפתח לרגשות שלי – דרך לעכל את מה שאני עוברת ובתהליך הזה, ראיתי לנכון לעזור לכל מי שאני יכולה. 

אוריגינל ארט הינה למעשה גלריית אומנות העוסקת בבריאות הנפש וביתרונות שיש לטיפול באומנות. אני רוצה להעלאות את המודעות לגבי "המחלות השקופות" – פוסט טראומה, מאניה דפרסיה, דיכאון, חרדות למיניהן ועוד. אותן מחלות המפריעות לאנשים בתפקוד היומיומי. אני רוצה לעזור לאותם אנשים להתמודד באמצעות אומנות ויצירה, בדיוק כמו שאני התמודדתי. אני רוצה לעזור לאנשים למצוא את מקומם, שידעו שהם לא לבד.

עד שזה יקרה, אני מציירת ומוכרת את הציורים שלי כשחלק מההכנסות אני תורמת למתמודדי נפש, לכאלה שהמחלה שלהם שקופה – שרוב החברה לא יודעת עליהם דבר. 

ציור

נושא התרומה:

בשאר ההכנסות אני משתמשת כדי להמשיך ליצור בעצמי, כדי להמשיך לתמוך במה שאני עושה ולעזור למי שאני יכולה.

מאחורי היצירה:

העבודות שמוצגות כאן נמכרו ללקוחות. כל ציור שנקנה חלק מהסכום עובר לתרומה.

כל ציור כאן מאופיין ע"י אלמנטים שונים ומבטא מגוון עשיר של רגש.

כל לקוח התחבר מזוויתו האישית לציור שהוא רוצה וכך נולדו היצירות.

למטה מצורפות המלצותיהם של לקוחותיי.

את חנה אני מכירה לא מעט זמן' אבל את הציורים שלה גיליתי בשנתיים האחרונות ופשוט מציור לציור שחנה הראתה לי התפעלתי מחדש כמה כשרון, מקצועיות, רגש ויופי יש בציורים שלה! לכן לא יכולתי להתאפק והזמנתי מחנה ישר תמונה לקליניקה שלי - פשוט ממליצה עליה בחום!! הציורים שלה זה ממש כמו סיפור ואני לגמרי תומכת במיזם המקסים שלה. חנה תודה לך הכי בעולם 🙂 😍🙏

דניאל סודק

מספרת…

חנה היא אחת האמניות המוכשרות ביותר שפגשתי. הציורים שלה מדהימים וכמובן גם רכשתי לעצמי אחד מהם. ממליץ! בחום!!

יוסי

מספר…

מוכשרת מאוד, אהבתי את הציורים שרכשתי ממנה

עדי בן יוסיף

מספרת ….

ציירת מדהימה ומוכשרת , מומלצת בחום

ליעד בן יוסף

מספר…

אומנות נהדרת ובן אדם עוד יותר נהדר, שמחתי להכיר את חנה ולרכוש אחד מהציורים המהממים שלה אני מאוד שמח ממנו הוא חלק נהדר ובלתי נפרד מהסלון שלי (:

אורן לוי

מספר…

אז איתגרתי את חנה המדהימה והמוכשרת בציור של ביתי עם הכלבה שלנו והתוצאה פשוט מעלפת ... קיבלתי ציור מדהים ואיכותי שאי אפשר להתעלם ממנו . תודה לך חנה יקרה 😘

נועה סידי

מספרת…

חנה, רציתי להודות לך מקרב לב כנפגע תקיפה מינית על הציור שהוא פרוייקט מיוחד שעשינו יחדי.ו כלומר את ציירת ואני נתתי רעיונות ע"מ להביא מסר של אמון ותקווה חרף אנשים העוברים פגיעה פיזית ומינית. כל יום אני קם ומביט על הציור שהפך להיות חלק בלתי מחיי. תודה לך חנה אומנית ויוצרת.

אליקו שליין

מספר..