ציורי בעלי חיים

ציורי בעלי חיים הינם מאוד הפופלארים. לכל חיה עבור כל בנאדם מסמלת משהו שונה מאדם לאדם. בעבר המלכים היו נוהגים לציורי פורטרט על סוס, על מנת לסמל את חוזקתו של המלך. 
כל אלו היו מנהגים של עשירים שיכלו להרשות לעצמם לשלם כסף על ציורים בעולם ללא מצלמה. 

אם התפתחות הטכנולוגיה, פותחה המצלמה, והיא שינתה את העולם מהרגע שהיא נולדה ועד היום. בעזרת המצלמה אפשר להפיק המון סוגי תמונות ללא צורך לשלם לצייר, פשוט משלמים על המצלמה – בין אם היא מקצועית או דרך סלולרי.

ציורי החיות שלי תמיד מסמלות משמעות עמוקה עבור מקבל הציור. מאחורי כל ציור שלי ישר סיפור רגשי שלם שאותו אני מציירת על הקנבס!

מוזמנים להציץ, להתרגש ואולי גם להתחדש בעצמכם !!

לעוד ציורים לקנייה במגוון קטגוריות

ציורים של חיות - הסיפור שמאחורי

הקשר בין אדם לחיות החל עוד מתקופת האדם הקדמון. האדם תמיד ניצל את החיות למען מטרותיו – אוכל, רעיית צאן, ציד ועוד.

ככל שהטכנולוגיה התפחתה ככה התלות בשימוש החיות ירד, וכך תפקידן בעולם החל להשתנות ולהפוך לחיות מחמד או הגנה על סוגי מיני חיות שנמצאים בסכנת הכחדה. בני אדם פתחו ספרי, בית לשלל רחב של חיות.

שלא ניתן להתעלם ממנו הוא הזיהום גרמו בעקבות התפתחות הטכנולוגיה,גרם תחילה להכחדה של כל מיני בעלי חיות. חלק מבני האדם כיום נלחמים על הזכויות של החיים של בעלי החיים כמו – טבעונים או צמחונים.

כשאני מציירת חיותף אני משתמשת במשמעויות שאנחנו, בני האדם, יצרנו לחיות לדוגמה – כלבים = החברים הכי טובים של האדם.

חלק מציורי רבי המכר שלי כוללים בתוכם אלמנטים של חיה המסמלת משהו רגשי בעבור אותה נפש. כשאני יודעת שציור יכול לגרות לנפש של אדם למרגוע אין דבר יותר מרגש.

אהבתם את הציורים ? רוצים אחד מיוחד משלכם?

אהבתם את הסגנון ציור שלי בעמוד, אבל לא מצאתם תמונה שתרצו לרכוש?

מה הבעיה?? אני מוכרת גם ציורים בהתאמה אישית!

מזמינה אתכם להציץ במגוון הטכניות ולהשאיר פרטים!