מחמאה שקיבלתי

מחמאה

כשמקבלים מחמאה בדרך כלל אנחנו שמחים ורוצים לשתף, אז היום ארצה לשתף בקומפלימנט שקיבלתי.

במהלך הרצון שלי להעלות את המודעות לנכות "הנפשית", אומנות מקורית וטיפולית, קיבלתי מחמאה מתכנית יוזמה – יוזמה דרך הלב. ורציתי לשתף אתכם במחמאה שקיבלתי! השיתוף הזה מאוד מרגש אותי.

בפינת עסק החודש הפעם, רצינו לפרגן  לאומנית מיוחדת בשם Hanna Krengel. חנה אמנם לא מלווה בתכנית יוזמה – יוזמה דרך הלב, אך העשייה והיצירה שלה קרובות לליבנו מאוד – יצירה מיוחדת במינה שכוללת בתוכה את האומנות המקורית שלה.

חנה מספרת על עצמה:
מהות העסק שלי הוא אומנות טיפולית – יצירה שדרכה עברתי תהליך תרפיה עמוק ובמהלכה גיליתי כישרון ואהבה גדולה לציור, שהפכה לעסק בוטיק של מכירת ציורים שנולדים מהזמנות ציורים על ידי הלקוחות שלי או ציורים שנולדים מרעיונות, השראה וחלומותיי שלי. במקביל לציורים יש לי בסטודיו כלי-בית מאוירים בעבודות יד שלי, שבדרך כלל מתכתבות עם הציורים.

אבל, השלם גדול מסך חלקיו, והעסק שלי נושא דגל לתחום מהותי ומשמעותי – בריאות הנפש. באתר שלי, originalart, אני כותבת ומפרסמת בלוג ובו תכנים העוסקים בבריאות הנפש.

העסק שלי נולד בעקבות שבר גדול בחיי, לאחריו שיקום, ובסופו של המשבר: בחירה מחדש בחיים. העסק נולד מתוך רצון וצורך עמוק שלי להעלות את המודעות לנכות השקופה. ההשראה שלי לעסק הייתה המשבר שחוויתי, לצד היכרות עם אנשים יקרים שהכרתי ושמעתי מהם על המשברים והכאב שלהם.

השיקום והבחירה המחודשת שלי בחיים צמחו בזכות האומנות, בזכות מה שהתחיל כשרבוטים והפך לדיוקנאות של אנשים, בעלי חיים, נופים ועוד – בזכות הבחירה לצייר.

העסק שלי הוא כל מה שאני – הוא משלב את הצד ההומני-אומנותי שבי (אומנות, מודעות עצמית, תודעה, טיפול), לצד הצד הריאלי שבי, (חובבת טכנולוגיה ומספרים שכמותי).

אני מאחלת לעצמי פריחה והצלחה עסקית – הן מבחינת מכירת ציוריי והן מבחינת העלאת המודעות לנכות
השקופה.

אני בוחרת לתרום כ 50% מהכנסותיי מהעסק למתמודדי נפש, לכאלה שהמחלה שלהם שקופה – שרוב החברה לא יודעת עליהם דבר.

אנו ביוזמה דרך הלב מאחלים לחנה המשך הצלחה בעסק שלה וביצירת האומנות שלה, תוך העלאת המודעות לנושא הנכות השקופה.

מוזמנים ומוזמנות לעקוב אחרי חנה באתר האינטרנט שלה, בדף הפייסבוק ובאינסטגרם:

https://originalart.co.il/
https://m.facebook.com/originalart2019/
https://instagram.com/originalart20?igshid=1m87pgg0vgg4a

לסיכום, הקומפלימנט שקיבלתי מהכתבה מאוד נגעה לליבי ונתן לי מוטיבציה להמשיך להעלות את המודעות לבריאות הנפש ועל הקשר שלה לאמנות.

איך אתם מגיבים כשאתם מקבלים מחמאה? שתפו אותי!

מחאמה
מחמאה
מחמאה

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו ישירות למייל את כל ההנחות והמבצעים הכי שווים!